Bunea IuliaBunea Iulia Manager Relații Clienți iulia.bunea@tax-refund.ro 0751.175.012
Constantinescu DianaDelistoian Diana Manager Relații Clienți diana.delistoian@tax-refund.ro 0749.262.631
Apostol AnaApostol Ana Manager Relații Clienți ana.apostol@tax-refund.ro 0754.023.218
Tomoiaga EvaTomoiaga Eva Manager Relații Clienți eva.tomoiaga@tax-refund.ro 0757.058.495
Florentina RastufRastuf Florentina Manager Relații Clienți florentina.rastuf@tax-refund.ro 0745.142.780
Tudor AndreeaTudor Andreea Manager Relații Clienți andreea.tudor@tax-refund.ro 0749.144.070
Mihaela Vatamanu Manager Relații Clienți mihaela.vatamanu@tax-refund.ro 0751.057.697
Bufu Beatrice Manager Relații Clienți beatrice.bufu@tax-refund.ro 0748.065.131
Anghel StefaniaAnghel Stefania Specialist Recuperare Acciza (BE, FR, IT, SLO, ES) stefania.anghel@tax-refund.ro 0749.262.136
Barbulescu NicoletaBarbulescu Nicoleta Specialist Recuperare Acciza (BE, FR, IT, SLO, ES) nicoleta.barbulescu@tax-refund.ro 0746.150.069
Tomoiaga EvaTomoiaga Eva Specialist Recuperare acciză Ungaria eva.tomoiaga@tax-refund.ro 0757.058.495
Florentina RastufRastuf Florentina Specialist Recuperare Acciza (BE, FR, IT, SLO, ES) florentina.rastuf@tax-refund.ro 0745.142.780
Malina IonescuIonescu Malina Specialist Recuperare Acciza (BE, FR, IT, SLO, ES) malina.ionescu@tax-refund.ro 0742.257.597
Szidonia FeketicsFeketics Szidonia Coordonator echipa recuperare acciza (BE, FR, IT, SLO, ES) szidonia.feketics@tax-refund.ro 0753.056.343

Contact

  • Adresă:
    Calea Floreasca, nr. 246C,
    Cladirea SKY TOWER,
    Etaj 21, Sector 1,
    București, 014476, România
Contacteaza-ne

Schimbă textul. captcha txt

Începe să scrii și apasă pe Enter pentru a căuta