Bunea Iulia Iulia Bunea Manager Relații Clienți iulia.bunea@tax-refund.ro 0751.175.012
Elena DinuElena Dinu Manager Relații Clienți elena.dinu@tax-refund.ro 0749.262.631
Tomoiaga EvaEva Tomoiaga Manager Relații Clienți eva.tomoiaga@tax-refund.ro 0757.058.495
Anca RomascanuAnca Romascanu Manager Relații Clienți anca.romascanu@tax-refund.ro 0745.381.901
Tudor AndreeaAndreea Tudor Manager Relații Clienți andreea.tudor@tax-refund.ro 0749.144.070
Anghel StefaniaStefania Anghel Specialist Recuperare Acciza (BE, FR, IT, SLO, ES) stefania.anghel@tax-refund.ro 0749.262.136
Ciocanelli NicoletaNicoleta Ciocanelli Specialist Recuperare Acciza (BE, FR, IT, SLO, ES) nicoleta.ciocanelli@tax-refund.ro 0746.150.069
Tomoiaga EvaEva Tomoiaga Specialist Recuperare acciză Ungaria eva.tomoiaga@tax-refund.ro 0757.058.495
Szidonia CirsteaSzidonia Cirstea Coordonator echipa recuperare acciza (BE, FR, IT, SLO, ES) szidonia.cirstea@tax-refund.ro 0753.056.343
Malina IonescuMalina Iancu Specialist Recuperare Acciza (BE, FR, IT, SLO, ES) malina.iancu@tax-refund.ro 0742.257.597
Elena SerbElena Serb Specialist Recuperare Acciza (BE, FR, IT, SLO, ES) elena.serb@tax-refund.ro 0753.010.228

Contact

  • Adresă:
    Calea Floreasca, nr. 246C,
    Cladirea SKY TOWER,
    Etaj 21, Sector 1,
    București, 014476, România
Contacteaza-ne

Schimbă textul. captcha txt

Începe să scrii și apasă pe Enter pentru a căuta